+370 65093443

sveiki@visualtalkacademy.lt

Jūsų prezentacija – mano aistra

Apie mane

Esu Visual Talk Academy įkūrėjas, sertifikuotas rinkodaros specialistas. Didžiausia mano aistra kurti prezentacijas, kurios padarytų įspūdį ir sukeltų teigiamas emocijas jūsų klientams. Turiu 8 metų rinkodaros ir prezentacijų kūrimo patirtį.

Kaip viskas prasidėjo

Didžiąją savo karjeros dalį dirbau Lietuvos geležinkeliuose marketingo ir komunikacijos departamentuose.

Buvusioje kompanijoje nemažai laiko teko skirti įvairių prezentacijų kūrimui, kurios buvo pristatomos ES ir NVS šalyse bei Kinijoje. Su laiku supratau, kad norėčiau tobulėti ir paliesti daugiau verslo sričių. Nusprendžiau išeiti iš komforto zonos. Sprendimas ne buvo lengvas, nes darbas buvo kūrybiškas ir prasmingas, turėjau puikų kolektyvą bei stabilias pajamas. Vis dėlto ryžausi pokyčiams, kurie buvo apgalvoti ir suderinti su šeima.

Blogos prezentacijos gali sužlugdyti jūsų sėkmę

Visada tikėjau, kad gerai paruošta prezentacija gali pakeisti požiūrį, pritraukti investicijas, padidinti pardavimus arba tapti tokiu konferencijos pranešėju, kurį visi prisimintų. Mokymų įstaigose prezentacijų kūrimui skiriamas nepakankamas dėmesys. Mano manymu, taip neturėtų būti. Sulig kiekviena diena vis labiau įsitikinu, kad Lietuvoje daug talentingų žmonių, kurių inovatyvios idėjos laukia palaikymo, todėl turime sugebėti tinkamai pristatyti tai, kuo norime sudominti ne tik mūsų šalį, bet ir visą pasaulį. Žinios ir praktiniai įgūdžiai – vertingi dalykai ir aš noriu jais dalintis.

Idėja – sukurti pirmuosius Lietuvoje nuotolinius prezentacijų kūrimo mokymus

Nutariau, kad galiu prisidėti žmonių sėkmingų projektų – pasidalinti savo sukauptomis žiniomis, kaip kurti įtaigias, aiškias, suprantamas prezentacijas. Tam, kad žmonės, įmonės, galėtų deramai pristatyti save ir savo idėjas.

Prezentacija – tai puiki galimybė papasakoti savo istoriją ir įkvėpti žmones veikti, patikėti idėja ar verslo pasiūlymu. Komunikacija ir bendradarbiavimas tampa strateginė vadovavimo ir lyderystės kompetencija, todėl siekiu, kad gebėtumėte kurti efektyvią vizualinę komunikaciją prezentacijų dėka.

9 mėnesiai nuoseklaus darbo

Nuotoliniai prezentacijų kūrimo mokymai – 9 mėnesių nuoseklaus kasdienio darbo rezultatas, prie kurio, žinoma, prisidėjo ir kiti žmonės – IT profesionalai, vertėjai, kalbos specialistai, taip pat žmogus, kuris savo solidžiu balsu sutiko įgarsinti visas mano norimas mintis, kolegos iš JAV, kurie konsultavo mane mokymų platformos klausimais ir įtikino, kad nuotoliniai mokymai ir papildomų kompetencijų įgijimas nuotoliniu būdu – mūsų ateitis.

Kas jau nuveikta skaičiais

120+

Įgyvendintų produktų

140+

Klientų, baigusių nuotolinius prezentacijų kūrimo mokymus

75%

Kompanijų kreipiasi antrą kartą

6 metų

Prezentacijų kūrimo patirtis

Lauksiu jūsų žinučių

Kreipkitės, jei reikia padidinti pardavimus, sėkmingai užbaigti sandorį, pritraukti investicijas, laimėti konkursą arba dalyvauti konferencijoje.

Galiu sukurti visiškai naują prezentaciją arba padaryti esamos prezentacijos korekcijas. Susisiekime aptarti detaliau.

Kontaktai

Palikdami kontaktinius duomenis jūs sutinkate su privatumo politika